П`ятниця, 2024-04-26, 1:24 AM

Головна » 2014 » Липень » 10 » Свято останнього дзвінка
Свято останнього дзвінка

По-особливому святковий день у Старокостянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7, коли не лише весна хизується своїми здобутками, а й уся шкільна родина з гордістю переглядає пережите і досягнуте у шкільному житті. Бо учням школи є чим пишатися, адже вони натхненно і творчо йшли до спільної мети. Для когось цей рік був найпершим, найнезабутнішим, для когось – черговий і звичайний, а для випускників – рік останній!!! Тут вирував дух юності, краси і мудрості, але кожен відчував присмак смутку, бо дзвоник востаннє продзвенів для 22 випускників у незвідану дорогу майбутнього.

Цього року цей день особливий – 30 ювілейний випуск.

Особливий він і тим, що на свято завітав перший випускник школи, а нині голова Хмельницької обласної державної адміністрації Л.І. Прус. Зі словами привітання та цінним подарунком звернувся він до шкільної родини. Слова подяки за наші досягнення, здобутки прозвучали від міського голови М. С. Мельничука. Теплими оплесками школярі вітали виконуючого обов’язки ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попика О. Ф. та начальника управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Пасічника А. П.

Школа цінує свої традиції: вітає учнів, які мають високі досягнення у навчанні, переможців предметних олімпіад, конкурсів, змагань.

Учні школи поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної сотні.

Останній дзвінок пролунав кольорами сонця, світла, життя, честі, істини, свободи. Завершилось свято благословенням батьків випускників, які пройшли під вишитим українським рушником.

Переглядів: 754 | Додав: starkonsity | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2014  »