Методична робота - одна з найбільш важливих ланок навчально-виховного процесу. Це систематична колективна та індивідуальна діяльність педагогічних кадрів, спрямована на підвищення науково-теоретичного, загальнокультурного рівня, психолого-педагогічної підготовки і професійності майстерності.
Велика роль відведена роботі методичних об’єднань. На засіданнях методичних об’єднань розглядаються актуальні питання навчання і виховання, проводяться відкриті уроки, позакласні заходи, учителі обмінюються досвідом роботи з окремих проблем, питань педагогіки і психології.
Працюють методичні об’єднання :
- учителів української мови і літератури -Добродзей Н.В.- учителів світової літератури – Шкробтак О.О.- учителів математики, фізики, інформатики – Свірчук О.М.- учителів англійської мови – Тимінська І.Г.- учителів історії та основ правознавства – Суслова Т.К.- класних керівників – Слюсарчук А.О.
Семінари, семінари-практикуми:
Особливою змістовністю і наполегливістю відзначається робота семінару - практикуму учителів початкових класів з проблеми удосконалення сучасного уроку – Безсметртна Н.І.На високому методичному рівні працює семінар–практикум учителів хімії, біології та географії з питань розвитку творчої особистості в умовах дослідницької і науково-пошукової роботи - Задорожна Ю.О.Постійно проводяться відкриті уроки, засідання гуртків, творчих клубів старшокласників. Розглядаються питання екологічного характеру, виховується в учнів бажання дослідити, доказати, знайти найефективніші методи захисту нашої планети.- учителів музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання з питань використання інноваційних та інтерактивних методів навчання – Марчук В.М.- учителів фізичної культури, Захисту Вітчизни та медично-санітарної підготовки з питань формування навичок здорового способу життя, фізичної підготовки молоді – Шелепчук Л.С.- семінар з педагогіки і психології – Колькова Л.М.
В школі працюють творчі майстерні, творчі лабораторії на досвіді кращих учителів школи.
Творчі майстерні:
- вчителя початкових класів Безсмертної Н.І. з питань розвитку творчих здібностей молодших школярів;- учителя початкових класів Хіцінсккої Г.М. з питань формування національної самосвідомості молодших школярів;- учителя української мови та літератури Андрущак Г.Д. з питань вивчення літератури рідного краю;- учителя англійської мови Вовк Г.О. з питань використання інноваційних методів навчання.
Творчі лабораторії:
- учителя історії Суслової Т.К. з питань розвитку критичного мислення;- учителя фізики Свірчук О.М. з питань роботи з обдарованими дітьми.
Дані учителі гостинно запрошують колег для співпраці, співдружності, діляться досвідом своєї роботи.