Вівторок, 2019-10-22, 1:46 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівська
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 701
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

2015 - 2016 навчальний рік
 

Результати ІІ етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

ІІ місце:  Чернюк Маріна, учениця 5-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

ІІІ місце:  Тащук Анна, учениця 7-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

                  Бізюк Аліна, учениця 8-Б класу, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна

Результати ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце:  Чернюк Марина, учениця 5-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

ІІ місце:  Мосійчук Іван, учень 3-Б класу, вчитель Герасимчук Ольга Іванівна

                 Бізюк Аліна, учениця 8-Б класу, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна

                 Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна 

ІІІ місце:  Балаба Богдана, учениця 4-А класу, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна     

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Географія 
ІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
 
Історія 
ІІ місце: Повальчук Діана, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
ІІІ місце: Демчук Юлія, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
                 
Фізика 
ІІ місце:  Тащук Анна, учениця 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна             
 
 

Трудовенавчання

ІІІ місце: Оржинський Олександр, учень 8-Б класу, вчитель Швець Анатолій Трохимович
                
Математика
ІІ місце:  Штєнцов Матвєй, учень 6-А класу, вчитель Ліщук Марія Григорівна

 
Англійська мова
ІІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна
 
Інформаційні технології
ІІІ місце:  Гуменюк Дар'я, учениця 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
2014 - 2015 навчальний рік
 

Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

І місце:  Довбня Анастасія, учениця 10 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Історія", секція "Історія України" 

І місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство" 
І місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика"
 
Результати ІІ етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце:  Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

Результати ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце:  Балаба Богдана, учениця 3 класу, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна

                 Чернюк Маріна, учениця 4 класу, вчитель Лисюк Марія Василівна

                 Тащук Анну, ученицю 6 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна

                 Проскурівську Катерину, ученицю 10 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна             

 
Результати ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:  
Математика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна 

Інформатика

ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 

Біологія

ІІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 10 класу, вчитель Кравець Олена Григорівна

Фізика

ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
 
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Географія 
І місце: Повальчук Діана, учениця 9-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
Історія 
ІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
ІІІ місце: Довбня Анастасія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
                Повальчук Діана, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
Фізика 
І місце:  Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
ІІ місце:  Кобельський Вадим, учень 7-Б класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна             
ІІІ місце: Оржинський Олександр, учень 7-Б класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
                Козірук Максим, учень 8-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Астрономія
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Українська мова і література
ІІІ місце: Мишенюк Максим, учень 8-А класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
                Захарук Вікторія, учениця 9-А класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
Математика
ІІ місце:  Тащук Анна, учениця 6-А класу, вчитель Потєхіна Людмила Юріївна
ІІІ місце: Якимчук Олександр , учень 11 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Біологія 
І місце: Проскурівська Катерина, учениця 10 класу, вчитель Кравець Олена Григорівна

ІІ місце: Козірук Максим, учень 8-А класу, вчитель Кравець Олена Григорівна

Англійська мова
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна
Інформатика (програмування) 
ІІ місце:  Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
Інформаційні технології
ІІ місце:  Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
 
 
2013 - 2014навчальний рік
Результати ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

ІІІ місце:  Якимчук Олександр, учень 10 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика" 

Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

І місце:  Дячук Катерина, учениця 11 класу, науковий керівникСуслова Тетяна Казимирівна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство" 

І місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство" 
І місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика"
 
Результати ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:  
Фізика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 

Інформатика

ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 

Трудове навчання

ІІІ місце: Дзюба Анна, учениця 11 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна

Результати ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце:  Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Плакидюк  Оксана Миколаївна      

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Фізична культура
ІІІ місце:  Реп'юк Денис, учень 11 класу, вчитель Назарова Марія Андріївна
Географія 
ІІІ місце: Полеванська Юлія, учениця 10 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна 
               
Проскурівська  Катурина, учениця 9-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
                Повальчук Діана, учениуя 8-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна 
Історія 
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
                Довбня Анастасія, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
Фізика
І місце:  Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
ІІ місце:  Козірук Максим, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна             
ІІІ місце: Деркач Денис, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
Українська мова і література
ІІ місце: Билина Діана, учениця 11 класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
Математика
ІІ місце:
 Козірук Максим, учень 7-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
ІІІ місце:
Якимчук Олександр , учень 10 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Правознавство 
І місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
Біологія 
ІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 9-А класу, вчитель Кравець Олена Григорівна
Англійська мова
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна
Інформатика (програмування) 
І місце:  Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
Трудове навчання 
І місце:  Дзюба Анна, учениця 11 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна
Інформаційні технології
ІІ місце:  Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчительЯкимчук Лариса Миколаївна
 
2012 - 2013 навчальний рік
 

Вітаємо випускників нашої школи, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання зайняли ІІ місце серед шкіл міста.

Результати ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

ІІІ місце:  Поліщук Роман, учень 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство" 
 
Результати ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:  
Фізика
І місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
Педагогіка та психологія
ІІІ місце: Десятнюк Катерина, учениця 11 класу, практичний психолог Колькова Людмила Миколаївна
Інформатика
ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 
 

Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

 

І місце:  Поліщук Роман, учень 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство" 
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 9-Б класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство" 

Результати ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

І місце:  Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Андрущак Галина Дмитрівна
               Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Плакидюк  Оксана Миколаївна
               Плакидюк Вікторія, учениця 3-А класу, вчитель Хіцінська Ганна Максимівна      
ІІІ місце: Тащук Анна, учениця 4-А класу, вчитель Безсмертна Ніна Іванівна 

Результати ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені  Тараса Шевченка

І місце:  Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна 
ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна 

               Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчителі Андрущак Галина Дмитрівна, Добродзей Неля В'ячеславівна 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Фізика
І місце:  Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
ІІ місце:  Кріль Роман, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна             
ІІІ місце: Іщук Максим, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна 
Географія 
І місце:  Сірик Богдан, учень 10 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
ІІ місце: Полеванська Юлія, учениця 9-Б класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна 
ІІІ місце:
Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна  
Математика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
ІІІ місце: Козірук Максим, учень 6-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Історія 
ІІ місце:  Бондар Мирослава, учениця 8-А класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
                Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
                Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна 
ІІІ місце: Мелконян Гоар, учениця 10 класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
                Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
Українська мова і література
ІІІ місце: Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчителі Добродзей Неля В'ячеславівна, Андрущак Галина Дмитрівна
Англійська мова
ІІІ місце: Косюченко Юрій, учень 11 класу, вчитель Вовк Галина Олексвіївна
Хімія
ІІІ місце:  Савчук Ірина, учениця 11 класу, вчитель Задорожна Юлія Олександрівна
Трудове навчання
ІІІ місце: Дзюба Анна, учениця 10 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна
ІІІ місце: Рачок Тетяна, учениця 9-Б класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна
Інформатика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 
Правознавство
І місце: Мелконян Гоар, учениця 10 класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
Астрономія
ІІІ місце:  Кріль Роман, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Інформаційні технології
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 
Педагогіка та психологія
І місце: Десятнюк Катерина, учениця 11 класу, практичний психолог Колькова Людмила Миколаївна
Фізична культура
ІІ місце:  Козуб Олександр, учень 11 класу, вчитель Щербатюк Степан Степанович
Економіка
І місце:  Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
ІІ місце: Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна