Четвер, 2024-05-16, 6:41 AM

Головна » Архів матеріалів
      24 жовтня відзначається Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй. Цей день є ріцницею з моменту прийняття Статуту ООН - документу, який описує всі цілі та напрямки діяльності Організації Об'єднаних Націй.
      Серед найбільш важливих досягнень ООН можна назвати підписання декларації прав людини, яка з'явилась в грудні 1948 року.
      З цієї нагоди в школі було випущено стінну газету "Я знаю свої права..."

Переглядів: 694 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-11-14 | Коментарі (0)

Протягом жовтня місяця у школі була організована та проведена акція "Поспішай творити добро".
       В ній прийняли участь всі учні школи та їх батьки. Їхніми силами ми зібрали одяг, продукти харчування та кошти, які були передані до організації "Червоний хрест".
       Дякуємо всім за підтримку та взаєморозуміння.
Переглядів: 648 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-11-14 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Від усього серця прийміть найщиріші вітіння з нашим професійним святом Днем Учителя.

Ми хочемо Вас привітати
Переглядів: 639 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-10-09 | Коментарі (0)

12 вересня, при активній допомозі учнів нашої школі під керівництвом вчителя фізичної культури Назарової Марії Андріївни,  на міському стадіоні "Центральний" відбулися Малі Олімпійські ігри, присвячені участі спорсменів України в Олімпійських іграх та Дню фізичної культури та спорту України.
        Серед почесних гостей були представники обласного олімпійського комітету та заступник начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
         За традицією на святі був запалений Олімпійський вогонь. Почесне право запалити його було надано бронзовому призеру перших юнацьких Олімпійських ігор Чернишу Віктору.
Переглядів: 755 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-10-09 | Коментарі (0)

В усіх класах перший урок був присвячений 200-річчю з Дня народження великого українського Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Переглядів: 677 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-09-19 | Коментарі (0)

Шановні педагоги, любі учні, дорогі батьки!

Вітаємо Вас зі святом - Днем знань! Саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань і нових звершень.

Бажаємо усім школ ... Читати далі »
Переглядів: 800 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-08-30 | Коментарі (0)

22 - 23серпня 2013 р. в м. Хмельницький відбувся навчальний семінар "Методика викладання курсу за вибором  "Уроки для сталого розвитку" у 3 - 4 класах, регіональним координатором якого був Скрипник Сергій Васильович.
         Піхур Наталія Іванівна, вчитель початкових класів нашої школи приймала участь у даному семінарі та отримала сертифікат благодійної організації "Вчителі за демократію та партнерство".
          Метою проекту "Освіта для сталого розвитку в дії" є навчання учнів умінням та навичкам будувати власне життя та життя сім'ї.

Переглядів: 686 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-08-27 | Коментарі (0)

Ура, канікули!
      Немає жодної дитини, обличчя якої не сяяло б від передчуття щасливого, довгожданного відпочинку. І, перш за все, це відпочинок у пришкільному таборі з денним перебуванням "Сонечко", який широко відкрив свої двері, щоб прийняти 320 дітей, для повноцінного оздоровлення, пізнання нового та незвіданого.

Переглядів: 771 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-08-27 | Коментарі (0)

Сьогодні у нашій школі свято. Свято Останнього дзвінка. Свято прощання з випускниками.
     Від щирого серця хочеться їх привітати із вступом у доросле життя і  побажати:

Незабутніх вражень, щасливих подій,
Здійснення задумів, втілення мрій!
Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
Справджуються завжди заповітні мрії.
Переглядів: 619 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-05-24 | Коментарі (0)

З метою виховання поваги до героїчних подвигів співвітчизників, вшанування пам'яті тих, хто загинув в роки Великої Вітчизняної війни, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління учнями 10 класу було проведено свято пам'яті "Звеличте відвагу, з якою вони нам служили. Вони цю відвагу тернистим життям заслужили".
      На свято були запрошені - учасник березневого звільнення Старокостянтинова від німецько-фашистських загарбників Марія Денисівна Андронова та учасник партизанського руху на Старокостянтинівщині Леонід Антонович Герасим'юк.
     Поєдналось два покоління - таких різних і таких близьких. Адже в серцях дітей та ветеранів  палає єдиний вогник - любов до рідної України, гордість за неї.

Переглядів: 659 | Додав: starkonsity | Дата: 2013-05-24 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 30 31 »
«  Травень 2024  »