Субота, 2024-04-20, 6:57 AM

Головна » 2014 » Квітень » 1 » Краса врятує світ
Краса врятує світ

19 березня в нашій школі відбувся захід "Краса врятує світ", на який були запрошені вчителі біології з усіх шкіл міста. Метою свята було донести до глядачів красу простих речей та явищ, які відбуваються навколо нас щодня і тому не викликають у душі ніякого піднесення.

Краса всього, що нас оточує - налзвичайно різноманітна: спів птахів, барвисті кольори веселки, гармонійні рухи танців, обличчя людей, дитячий сміх та багато іншого. Краса повсюди: в полях, лісах, у парках, на вулицях, але найголовніше, щоб вона була у нас в душі.

Усе почуте на заході знову і знову змушує замислитись про унікальність нашої планети, про неповторність всього живого.

Все на землі треба берегти

І птаха, й звіра, і оту травинку,

Не чванься тим, що цар природи - ти,

Бо врешті ти - лише її частинка.

Тема важливості миру теж була озвучена, і надзвичайно актуально прозвучали наступні слова:

Не хотим, чтоб стала тиром,

Превратилась в полигон

Наша общая квартира

Всех народов и времен...

Слова, сказані російською мовою... Як чудово було би, якби вони були почуті, і українській землі більше не загрожувала війна. Захистити від війни та кровопролиття свій край - наш священний обов'язок і, хто зна, може саме його краса надихне нас. Це надзвичайно важливо, адже мир на землі - основа щасливого майбутнього для нас та наших дітей.

Для того, щоб цей захід відбувся добре, попрацювали учні школи. Особливо хочеться відзначити: Герасимчука Олександра та Тетерук Каріну (ведучі), Полеванську Юлію, Цимбалюк Анастасію, Федчик Каріну, Шевчук Юлію (хореографія), Сміховську Анну, Полякову Каріну, Куц ВІталія (вокал). У сценці взяли участь семикласники: Прус Ілля, Шевчук Артем, Мороз Владислав, Качинський Артем, Олесюк Марина, Демчук Юлія, Ковальчук Каріна, Тищенко Жанна, Чижикова Валерія, Савчук Анастасія. Свято не відбулось би без керівника та сценариста заходу - Кравець Олени Григорівни, вчителя біології.

Учасники заходу наголошували на тому, що кожному з нас варто бути уважнішим до прекрасного у повсякденні, що варто дослухатись до природи та частіше відкривати їй своє серце, адже тільки тоді, коли люди усією душею полюблять свою планету - краса врятує світ!

Переглядів: 735 | Додав: starkonsity | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »