Користувачів: 0

Головна » 2013 » Лютий » 18 » Ювілейна перемога
5:33 PM
Ювілейна перемога

12-13 лютого відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків в залік Спартакіади серед школярів.

Перше місце у напруженій, яскравій боротьбі, де переможця визначав не лише рівень підготовки команди, а й єдність, сила духу та воля до перемоги, завоювала нашої школи, в складі якої були: Серьоженко Сергій, Кольдюба Андрій, Загоруйко Сергій, Сірик Богдан, Гуменюк Василь, Кривоніс Артем. Алєксійчук Віталій, Лакіда Андрій, Мєдвєдєв Максим, Комар Дмитро, Куц Віталій,  Шмирко Юрій.

Ця перемога стала ювілейною для команди. 10 років поспіль баскетболісти виборювали І місце.

Наполегливість, працелюбство, спортивна майстерність - якості, які привели команду до перемоги. А ще велика заслуга вчителів фізичного виховання Щербатюка Степана Степановича та Назарової Марії Андріївни.

Вітаємо наших спортсменів - гордість нашої школи.

Переглядів: 609 | Додав: starkonsity | Рейтинг: 0.0/0