Вівторок, 2024-03-19, 6:12 AM

Досягнення ЗНЗ

Вчитель - звучить гордо!
         Наша рідна школа під номером сім, завжди була і буде взірцем для усіх, щоб хто не говорив.
      Кожен із вчителів нашої школи заслуговує на величезну подяку та шану, адже саме вони повсякденно роблять неабиякий внесок у розвиток сьогоднішнього молодого покоління.
      Наші дорогі вчителі, завжди зрозуміють, порадять. І їхня любов до своєї професії, до дітей, виходить далеко за стіни нашої школи, їх не тільки не забувають, а й пишуть про них в газетах.
       У нашій школі працює 42 педагогічних працівника. Серед них:
  • 34 вчителі мають вищу кваліфікаційну категорію;
  • 3 - І кваліфікаційну категорію;
  • 5 - спеціаліст.
  • 8 учителів здобули звання "Вчитель-методист";
  • 11 вчителів мають звання "Старший вчитель";
  • 8 - нагородженні знаком "Відмінник освіти України".
    Неабиякі досягнення здобули вчителі школи під час роботи з обдарованими дітьми. За результатами ІІ туру учнівських олімпіад наша школа зайняла ІІІ місце.
    Свої глибокі знання учні підтвердили і на обласних олімпіадах, здобувши призові місця. Це учні Суслової Тетяни Казимирівни, Слюсарчук Алли Олексіївни, Свірчук Ольги Микоаївни, Ситар Валентини Дмитрівни.
   Як результат плідної самоосвітньої праці педагогів школи є робота над створенням власних дидактичних і методичних посібників, тестових завдань, програм. За останні роки вчителями школи було виготовлено понад 80 посібників. Більшість із них зайняли призові місця у міській виставці педагогічних інновацій і були представлені на обласній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування». 34 роботи наших учителів (дані за 3 останні роки) були визнанні кращими в області та зайняли призові місця.

«  Березень 2024  »