Меню сайту
Наше опитування
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Досягнення учнів2015 - 2016 навчальний рік
Результати ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка І місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна ІІ місце: Чернюк Маріна, учениця 5-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна ІІІ місце: Тащук Анна, учениця 7-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Бізюк Аліна, учениця 8-Б класу, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна Результати ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика І місце: Чернюк Марина, учениця 5-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна ІІ місце: Мосійчук Іван, учень 3-Б класу, вчитель Герасимчук Ольга Іванівна Бізюк Аліна, учениця 8-Б класу, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна ІІІ місце: Балаба Богдана, учениця 4-А класу, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Географія
ІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
Історія
ІІ місце: Повальчук Діана, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
ІІІ місце: Демчук Юлія, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
Фізика
ІІ місце: Тащук Анна, учениця 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна Трудовенавчання ІІІ місце: Оржинський Олександр, учень 8-Б класу, вчитель Швець Анатолій Трохимович
Математика
ІІ місце: Штєнцов Матвєй, учень 6-А класу, вчитель Ліщук Марія Григорівна Англійська мова
ІІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 11 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна Інформаційні технології
ІІІ місце: Гуменюк Дар'я, учениця 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 2014 - 2015 навчальний рік
Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН І місце: Довбня Анастасія, учениця 10 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Історія", секція "Історія України" І місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство"
І місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика"
Результати ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Результати ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ІІІ місце: Балаба Богдана, учениця 3 класу, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна Чернюк Маріна, учениця 4 класу, вчитель Лисюк Марія Василівна Тащук Анну, ученицю 6 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Проскурівську Катерину, ученицю 10 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Математика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Інформатика ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна Біологія ІІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 10 класу, вчитель Кравець Олена Григорівна Фізика ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Географія
І місце: Повальчук Діана, учениця 9-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
Історія
ІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Юрій ОлексійовичІІІ місце: Довбня Анастасія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
Повальчук Діана, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
Фізика
І місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІ місце: Кобельський Вадим, учень 7-Б класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІІ місце: Оржинський Олександр, учень 7-Б класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Козірук Максим, учень 8-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Астрономія
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Українська мова і література
ІІІ місце: Мишенюк Максим, учень 8-А класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
Захарук Вікторія, учениця 9-А класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
Математика
ІІ місце: Тащук Анна, учениця 6-А класу, вчитель Потєхіна Людмила Юріївна ІІІ місце: Якимчук Олександр , учень 11 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна Біологія
І місце: Проскурівська Катерина, учениця 10 класу, вчитель Кравець Олена Григорівна ІІ місце: Козірук Максим, учень 8-А класу, вчитель Кравець Олена Григорівна Англійська мова
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 11 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна Інформатика (програмування)
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна Інформаційні технології
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна 2013 - 2014навчальний рік
Результати ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика" Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН І місце: Дячук Катерина, учениця 11 класу, науковий керівникСуслова Тетяна Казимирівна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство" І місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство"
І місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, науковий керівник Свірчук Ольга Миколаївна, відділення "Фізика та астрономія", секція "Експериментальна фізика"
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Фізика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Інформатика ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна Трудове навчання ІІІ місце: Дзюба Анна, учениця 11 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна Результати ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Фізична культура
ІІІ місце: Реп'юк Денис, учень 11 класу, вчитель Назарова Марія Андріївна
Географія
ІІІ місце: Полеванська Юлія, учениця 10 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
Проскурівська Катурина, учениця 9-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна Повальчук Діана, учениуя 8-А класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
Історія ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович Довбня Анастасія, учениця 9-А класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович
Фізика
І місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІ місце: Козірук Максим, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІІ місце: Деркач Денис, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Українська мова і література
ІІ місце: Билина Діана, учениця 11 класу, вчитель Добродзей Неля В'ячеславівна
Математика
ІІ місце: Козірук Максим, учень 7-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна ІІІ місце: Якимчук Олександр , учень 10 класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна Правознавство
Біологія І місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Слюсарчук Юрій Олексійович ІІ місце: Проскурівська Катерина, учениця 9-А класу, вчитель Кравець Олена Григорівна Англійська мова
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Поліщук Олена Володимирівна Інформатика (програмування)
І місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна Трудове навчання
І місце: Дзюба Анна, учениця 11 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна Інформаційні технології
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 10 класу, вчительЯкимчук Лариса Миколаївна 2012 - 2013 навчальний рік
Вітаємо випускників нашої школи, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання зайняли ІІ місце серед шкіл міста. Результати ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ІІІ місце: Поліщук Роман, учень 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство"
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:
Фізика
І місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Педагогіка та психологія
ІІІ місце: Десятнюк Катерина, учениця 11 класу, практичний психолог Колькова Людмила Миколаївна
Інформатика
ІІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
І місце: Поліщук Роман, учень 11 класу, науковий керівник Слюсарчук Алла Олексіївна, відділення "Філософія та суспільствознавство", секція "Правознавство"
ІІІ місце: Марценюк Вікторія, учениця 9-Б класу, науковий керівник Слюсарчук Юрій Олексійович, відділення "Історія", секція "Історичне краєзнавство"
Результати ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
І місце: Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Андрущак Галина Дмитрівна
Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна
Плакидюк Вікторія, учениця 3-А класу, вчитель Хіцінська Ганна Максимівна
ІІІ місце: Тащук Анна, учениця 4-А класу, вчитель Безсмертна Ніна Іванівна
Результати ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка І місце: Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчителі Андрущак Галина Дмитрівна, Добродзей Неля В'ячеславівна Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:Фізика
І місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІ місце: Кріль Роман, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна ІІІ місце: Іщук Максим, учень 7-А класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Географія
І місце: Сірик Богдан, учень 10 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
ІІ місце: Полеванська Юлія, учениця 9-Б класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
МатематикаІІІ місце: Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
ІІІ місце: Козірук Максим, учень 6-А класу, вчитель Ситар Валентина Дмитрівна
Історія ІІ місце: Бондар Мирослава, учениця 8-А класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна Проскурівська Катерина, учениця 8-А класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
ІІІ місце: Мелконян Гоар, учениця 10 класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчитель Слюсарчук Алла Олексіївна
Українська мова і література
ІІІ місце: Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчителі Добродзей Неля В'ячеславівна, Андрущак Галина Дмитрівна
Англійська мова
ІІІ місце: Косюченко Юрій, учень 11 класу, вчитель Вовк Галина Олексвіївна
Хімія
ІІІ місце: Савчук Ірина, учениця 11 класу, вчитель Задорожна Юлія Олександрівна
Трудове навчання
ІІІ місце: Дзюба Анна, учениця 10 класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна
ІІІ місце: Рачок Тетяна, учениця 9-Б класу, вчитель Марчук Віра Миколаївна
Інформатика
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
Правознавство
І місце: Мелконян Гоар, учениця 10 класу, вчитель Суслова Тетяна Казимирівна
Астрономія
ІІІ місце: Кріль Роман, учень 11 класу, вчитель Свірчук Ольга Миколаївна
Інформаційні технології
ІІ місце: Якимчук Олександр, учень 9-А класу, вчитель Якимчук Лариса Миколаївна
Педагогіка та психологія
І місце: Десятнюк Катерина, учениця 11 класу, практичний психолог Колькова Людмила Миколаївна
Фізична культура
ІІ місце: Козуб Олександр, учень 11 класу, вчитель Щербатюк Степан Степанович
ЕкономікаІ місце: Ковальчук Оксана, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
ІІ місце: Янченко Катерина, учениця 11 класу, вчитель Заїка Ніна Андріївна
|
|